Facebook pixel
facebook

Pn - Pt: 9:00-17:00 | Sob: po uzgodnieniu tel.

Nasze osiągnięcia - certyfikat ukończenia szkolenia z nowych kas online Elzab

  COMPUTER GEEKS S.C.     01.10.2018 r.


COMPUTER GEEKS gotowy na nadchodzące zmiany w kasach fiskalnych!

W dniu 28.09.2018 r. braliśmy czynny udział w szkoleniu z nowych kas fiskalnych tzw. kas online, które wchodzą od stycznia 2019 r. Szkolenie odbyło się u jednego z największych polskich producentów urządzeń fiskalnych tzn. Elzab z Zabrza.

Uzyskaliśmy masę wiedzy i informacji na temat nowych przepisów, obowiązków zarówno podatników jak i Nas serwisantów. Mieliśmy możliwość zobaczyć nowe urządzenia, które pojawią się już niedługo na rynku (obecnie są w homologacji w Głównym Urzędzie Miar) jak i przeprowadzić wszelkie czynności serwisowe związne z obsługą nowych kas fiskalnych.

Nie zatrzymujemy się na laurach i szykujemy się do kolejnych szkoleń u innych producentów, aby Nasza wiedza i zakres świadczonych usług w tej dziedzinie był jak najwyższy i jeszcze bardziej profesjonalny! :)

Poniżej prezentujemy uzyskany kolejny certyfikat firmy Elzab potwierdzający przygotowanie do nowych urządzeń fiskalnych:


Certyfikat z szkolenia z kas online Elzab 2018 r.


W momencie pojawienia się już nowych urządzeń na rynku od razu opublikujemy w Naszej ofercie! :)

Co zapewniamy w ramach zakupu ?

Zawiadomienie, dokumenty fiskalizacyjne, o zwrot ulgi za urządzenie fiskalne z Urzędu Skarbowego => TY TYLKO PODPISUJESZ - MY ZAŁATWIAMY WSZELKIE FORMALNOŚCI.
Programowanie, szkolenie, fiskalizacja, autorska instrukcja obsługi urządzenia fiskalnego W CENIE ZAKUPU.
Rolki kasowe na start do każdego zakupionego urządzenia fiskalnego.
Dajemy czas na samodzielne zapoznanie się z urządzeniem fiskalnym przed fiskalizacją. Zachęcamy do zakupu wcześniej i nauki urządzenia w domu.
Wsparcie posprzedażne w trakcie użytkowania urządzeń fiskalnych.
Pilnujemy daty przeglądów i kontaktujemy się z klientem w momencie zbliżania się terminu.