Facebook pixel
facebook

Pn - Pt: 9:00-17:00 | Sob: po uzgodnieniu tel.

Zmiana czasu na zimowy na kasie fiskalnej

  COMPUTER GEEKS S.C.     13.10.2018 r.


Już 28 października 2018 r. zmieniamy czas z letniego na zimowy. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem będziemy regulować zegarki ostatni raz z powodu prac w Parlamencie Europejskim nad zniesieniem zmian czasu na letni/zimowy na terenie całej Unii Europejskiej. Przypominamy, iż kasy fiskalne samoczynnie czasu nie zmieniają jak to dzieje się przykładowo w laptopach.

Poniżej prezentujemy instrukcję zmiany czasu na kilku najpopularniejszych modelach kas fiskalnych:

1. Elzab K10: Funkcje -> Funkcje kierownika -> Ustawienia -> Ustawienia kasy -> Przestawienie zegara -> wprowadzamy poprawną godzinę i zatwierdzamy klawiszem ZATW.
2. Aclas Kobra: Menu (za pomocą strzałki na klawiszu MENU przechodzimy po dostępnych opcjach) -> Konfiguracja -> Czas -> wprowadzamy czas i zatwierdzamy klawiszem Gotówka/ENTER
3. Farex Perła E: Prac (za pomocą strzałki na klawiszu PLU przechodzimy po dostępnych opcjach) -> Konfiguracja -> Zmiana czasu -> wprowadzamy aktualny czas i zatwierdzamy klawiszem GOT

W przyszłości planujemy także nagrać filmiki instruktażowe pokazujące na żywo zmianę czasu na kasach fiskalnych.


Co zapewniamy w ramach zakupu ?

Zawiadomienie, dokumenty fiskalizacyjne, o zwrot ulgi za urządzenie fiskalne z Urzędu Skarbowego => TY TYLKO PODPISUJESZ - MY ZAŁATWIAMY WSZELKIE FORMALNOŚCI.
Programowanie, szkolenie, fiskalizacja, autorska instrukcja obsługi urządzenia fiskalnego W CENIE ZAKUPU.
Rolki kasowe na start do każdego zakupionego urządzenia fiskalnego.
Dajemy czas na samodzielne zapoznanie się z urządzeniem fiskalnym przed fiskalizacją. Zachęcamy do zakupu wcześniej i nauki urządzenia w domu.
Wsparcie posprzedażne w trakcie użytkowania urządzeń fiskalnych.
Pilnujemy daty przeglądów i kontaktujemy się z klientem w momencie zbliżania się terminu.