Facebook pixel

Pn - Pt: 9:00-17:00 | Sob: po uzgodnieniu tel.

Strony wizytówkowe

Specjalizujemy się w projektowaniu i oprogramowaniu responsywnych stron wizytówkowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, w tym także tworzeniu indywidualnych paneli administracyjnych stron www (CMS) dzięki którym można dowolnie zarządzać treściami umieszczonymi na stronie.

Zobacz więcej

Sklepy internetowe

Zajmujemy się tworzeniem dedykowanych sklepów internetowych od zera jak i wdrażaniem gotowych rozwiązań e-commerce (PrestaShop, Magento, osCommerce, Shoper ....) wraz z indywidualnym dostosowaniem grafiki i funkcjonalności sklepu do wymagań klienta.

Zobacz więcej

Dodatki do sklepów on-line

Tworzymy moduły rozszerzające funkcjonalności sklepu pod takie platformy e-commerce jak:

  • PrestaShop
  • Magento
  • osCommerce
  • i inne...

Zobacz więcej

Aplikacje internetowe on-line

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji działających on-line w przeglądarce z każdego miejsca na Świecie z wykorzystaniem najnowszych trendów w technologii aplikacji webowych. Przykłady aplikacji webowych np.: do fakturowania on-line, zarządzania czasem pracy w firmie czy zamówieniami towarów z magazynu do sklepów.

Zobacz więcej


Zapytaj o projekt

Przykładowe realizacje

Lista przykładowych realizacji, wdrożeń stron wizytówkowanych, sklepów internetowych, aplikacji itd.


AVANTI Nieruchomości
AVANTI Nieruchomości

Celem projektu było wykonanie serwisu nieruchomościowego pozwalającego agencji na wystawianie konkretnego typu nieruchomość na sprzedaż/wynajem wraz z szczegółowym opisem.

Hurtownia odzieżowa Modnyświat
Hurtownia odzieżowa Modnyświat

Celem projektu było przygotowanie strony wizytówkowej(opartej na CMS) hurtowni outletowej odzieży wraz z galerią pobierającą bezpośrednio zdjęcia z Dropbox.

Salon usługowy
Salon usługowy

Celem projektu było przygotowanie strony wizytówkowej(opartej na CMS) salonu usługowego świadczącego usługi krawieckie, zegarmistrzowskie itd.

Firma spedycyjna Profi Logistics
Firma spedycyjna Profi Logistics

Celem projektu było wykonanie aplikacji pozwalającej na zarządzanie zleceniami przewozu towarów wraz z bazą klientów, przewoźników i zaawansowanymi zestawieniami księgowymi.

Biuro rachunkowe VAT
Biuro rachunkowe VAT

Celem projektu było wykonanie strony wizytówkowej biura rachunkowego(opartego na CMS) wraz z panelem klienta biura pozwalającym na pobieranie np.: PITów, rozliczeń i komunikacji z biurem rachunkowym.

Sklep internetowy TZL.PL
Sklep internetowy TZL.PL

Celem projektu był sklep internetowy z torebkami, portfelami zintegrowany z oprogramowaniem sprzedażowo-magazynowym Subiekt Nexo Pro.

Integracja PrestaShop z Ceneo.pl i Arena.pl
Integracja PrestaShop z Ceneo.pl i Arena.pl

Celem projektu było zintegrowanie sklepu on-line opartego na silniku PrestaShop z porównywarką produktów Ceneo.pl i serwisem aukcyjnym Arena.pl.

Integracja PrestaShop z hurtowniami
Integracja PrestaShop z hurtowniami

Celem projektu była integracja sklepu on-line opartego na silniku PrestaShop z różnymi hurtowniami wykorzystującymi plik wymiany danych o produktach, cechach czy producentach.

PrestaShop Tax Free
PrestaShop Tax Free

Celem projektu było stworzenie systemu pozwalającego na dokonywanie zakupów lub składanie zamówień w sklepie wraz z wystawianiem dokumentów TAX FREE.

PrestaShop kody rabatowe
PrestaShop kody rabatowe

Celem projektu było wprowadzenie do sklepu modułu pozwalającego automatycznie generować kody rabatowe dla klienta po zapisaniu się do newslettera.

PrestaShop kody rabatowe Fanpage
PrestaShop kody rabatowe Fanpage

Celem projektu było stworzenie aplikacji na Facebooka i zintegrowanie z sklepem w celu generowania kodów rabatowych za polubienie Fanpage sklepu.

Komunikator GG na stronę internetowąZadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij